Technika Kreowania Świadomości Rodzicielskiej „Adoula”

Technika ta, to przewodnik dusz w narodzinach (Drimwalker birth).

Myślę, a nawet jestem pewna, że nadszedł czas, aby uświęcić w działaniu ludzkie narodziny. Upokarzający kobiety sposób rodzenia do jakiego była zmuszana w szpitalach odszedł w niechlubne zapomnienie.

Biologiczny czas dziecka począwszy od zapłodnienia aż po narodziny wszedł w etap szczególnej ewolucji. Coraz więcej informacji i działanie wydarza się w kierunku świadomego zapłodnienia ciąży, porodu naturalnego, a nawet lotosowego. Niech tak się dzieje. I tak już jest.

Chcę opowiedzieć o innej przestrzeni i etapie podróży duszy na Ziemię. O czasie duchowego położnictwa. Zaczyna się jeszcze przed zapłodnieniem i trwa przez całą ciążę, poród aż po czas skończenia przez dziecko 9 miesiąca życia.

Jest to doświadczenie o wymiarze duchowym, umożliwia przyszłym rodzicom kontakt z duszą ich przyszłego dziecka. Jest to również doświadczenie dla duszy dziecka kontaktu i wyboru biologicznych rodziców, jeszcze przed wniknięciem w wymiar fizyczny. W ten sposób nawiązana więź przynosi zarówno dzieciom, jak i rodzicom znaczne korzyści na wszystkich etapach i poziomach procesu narodzin. W tym czasie zostaje powołana do współpracy i działania archetypowa energia matki i narodzin- EESA (składowa energii kobiecej). Integruje się ona z twórczą świadomością (gnostem) i staje się tą częścią matki i Adouli, która wie, zna odpowiedzi na pytania i zna rozwiązania pojawiających się problemów. Pogłębia wiedzę do większego zrozumienia, co dzieje się z przyszłą matką w ciągi całego procesu narodzin. EESA pomaga również na planie biologicznym, aby złagodzić zmiany w organizmie kobiety, wspiera w sferze energii emocji rodziców. To wyrazista energia i niektórzy mogą ją zobaczyć. Obrzeża aury matki są ciepłe, niewinne i miękkie, a brzuch jest w poświacie różowej. Energia ta przenosi we śnie rodziców w spiralną przestrzeń niefizyczną, Niebiańską Szkółkę dla matek i ojców.

Rozpoczęcie takiego procesu zwiększa szansę na zajście w ciążę dla par, którym zdiagnozowano bezpłodność. Dolegliwość ta może występować nie tylko z powodów biologiczno-fizycznych. Czasem nie dochodzi do zapłodnienia z powodu trudności z nawiązaniem kontaktu duszy dziecka z rodzicami.

Korzystanie ze wsparcia Adouli w czasie trwania ciąży ułatwia rodzicom świadome przekazywanie dziecku miłości, docenianie własnego komfortu bycia, który wpływa na rozwój dziecka. W pełni świadome przeżywanie ciąży, jest drogą do doświadczenia świętości porodu. Ten fakt staje się aktem miłości a nie stresem i bólem. Czas po porodzie staje się radosnym czasem przyjęcia dziecka do rodziny. Dla matek występowanie depresji poporodowej eliminuje się niemal do zera.

Dziecko przychodzi do znanego i otaczającego go z miłością otoczenia i nie ma powodu oporować i płakać. Poród dla niego, to świadoma droga przejścia. Otwartość na ten proces powoduje zdrowe dzieciństwo i szybszy rozwój intelektualny w wieku przedszkolnym. W konsekwencji wpływa to pozytywnie na jakość jego życia.

Współpraca z Adoulą ułatwia rodzicom wybory dotyczące zarówno czasu zajścia w ciążę jak i cech, jakie chcieliby widzieć w swoim dziecku. Mogą oni wybrać to, czy chcieliby by urodziła się dusza, która była już na Ziemi wcześniej lub istota, która pojawi się tu po raz pierwszy. Jeżeli rodzice nie dokonują tego rodzaju świadomego wyboru to w pewnym sensie standardowo rodzi się im istota, z którą mieli już wcześniej w przeszłości jakiś związek. Dzieje się tak, dlatego, że karma dziecka poprzednie więzi są najsilniejszym czynnikiem przyciągającym duszę z korytarza narodzin.

Istoty, które pierwszy raz wybierają się na Ziemię uważnie poszukują właściwych rodziców. Takich, którzy będą otwarci na ich inność, rozumieją współzależność ciała, umysłu, gnostu i ducha dziecka. Rodzicom, którzy potrafią zapewnić im warunki do wzrostu jednocześnie nie mają potrzeby kontroli, są świadomi, że dziecko nie jest ich własnością, oni tylko goszczą ich u siebie na czas pobytu na Ziemi. „Dzieci krystaliczne” do czasu porodu przebywają w Monatrze (niebiańska szkoła). Przyglądają się koncepcji grzechu, karmy, nadużyć aby uniknąć tego rodzaju relacji. Studiują tam koncepcję życia na Ziemi w obfitości, aby w przyszłości , w dorosłym życiu przyczynić się do powstania np. zaawansowanych rozwiązań technicznych, uczynić życie szczęśliwsze łatwiejsze i w obfitości. Aby to się zrealizowało będą potrzebować świadomych rodziców. Rodzice, którzy dokonają tego wyboru i zaproszą istotę krystaliczną przekonają się, że są to szczególne dzieci. Od samego początku będą bystrzejsze i szybciej będą kształtować koordynację ruchową niż ich rówieśnicy. Zauważalna będzie obecność u nich tzw. Inteligencji boskiej, wybitnej intuicji. Nauka i zrozumienie wielu rzeczy będzie przychodzić im bardzo łatwo.
Ciekawość świata i mnóstwo pytań i poczucie, że mają prawo do dokonywania własnych wyborów będzie nie lada wyzwaniem dla rodziców. Jednak szczególna więź, jaka będzie ich łączyć z rodzicami a rodziców z dziećmi spowoduje że ich wspólne życie stanie się głęboko satysfakcjonujące.

Rozwiązanie więzi z Adoulą następuje po ukończeniu 9 miesiąca życia dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *