Konstelacje wg. Berta Hellingera

Związek pary ludzi jest najważniejszą relacją na Ziemi. Jest ona tak istotna, że staje się niejednokrotnie sensem życia, a zaburzenia na tym polu stają się bezpośrednią przyczyną chorób fizycznych i psychicznych. Konstelacje rodzinne to terapia ukierunkowana na rozwiązywanie problemów rodzinnych, usuwanie starych wzorców, które ciążą nam w życiu, ale nie potrafimy na poziomie świadomym z nich zrezygnować. Stare, zaległe i niejednokrotnie zapomniane złości, urazy i nieporozumienia, nawet w pokoleniach nieżyjących już członków rodziny, spowodowały zablokowanie przepływu miłości w relacjach młodszych pokoleń.

Ale nasze życie to nie tylko relacje międzyludzkie. To też nasze zdrowie, nasze talenty, relacje ze sobą…

Każdemu aspektowi swojego życia możesz przyjrzeć się i pozwolić aby pole konstelacyjne dokonało zmian w przestrzeni twojej JEDNOŚCI.

Jest to praca z indywidualną i zbiorową podświadomością. Do uzdrowienia relacji wystarczy udział jednej osoby. Metoda ta działa niemal natychmiast i dlatego przeznaczona jest dla osób chcących wziąć odpowiedzialność za zmiany w swoim życiu.

Konstelacje odbywają się w Szczecinie w każdy czwartek od godz.18.30
Zapisy telefoniczne.

Konstelacje odbywają się w Szczecinie w każdą środę o godzinie 18.30 (zapisy nr tel. 693 639 033), w innych miejscowościach wg ustalnych uprzednio terminów – PRZEJDŹ DO KALENDARZA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *