Uzdrawiający ogień – Twoja siła życiowa

06-ogienUzdrawiający  Ogień /żywioły: Powietrze, Ziemia, Woda, Ogień to ogień słońca, ogień wnętrza Ziemi, ogień piorunów, ogień lawy, ogień spalający i ogień, który jest w Tobie. Ten ostatni to Ogień  Stwórcy Wielkiej Tajemnicy. Twoja siła życiowa i spontaniczność mieści się w Twoim splocie.

Użycie tej energii z miłością, jest formą uzdrawiania. Ogień w Tobie to Twoja  pasja, pragnienie miłości, potrzeba przyjaźni, współodczuwania i kreatywność. Kiedy tłumimy nasze człowieczeństwo, ignorujemy potrzeby naszego ciała, ciało w niektórych miejscach staje się zimne, nie wysyła sił życiowych do miejsc potrzebujących miłości i uwagi. W naszym świecie gdzie dotyk stał się wątpliwej jakości a ludzie nie chcą dotykać lub być dotykanym –  straciliśmy poczucie jedności, wkradła się iluzja separacji.

Pasja pochodzi z ognia wnętrza Ziemi. Napełnia nasze ciała siłą życiową, która pozwala wyrażać Twoją seksualność, pobudza kreatywność i spontaniczne działanie. Kiedy przez stopy wpuszczasz do splotu  miłość Matki Ziemi gdzie spotyka się z Ogniem Stwórcy / ogień słońca/ następuje Boskie Połączenie męskiego i żeńskiego aspektu w Tobie. Kiedy nie ma wystarczającego połączenia z Matką Ziemią  unia tych dwóch ogni nie jest wystarczająca aby Cię uzdrowić.

Szczęśliwe związki powstają jak nie ma strachu i rozdzielenia w naszych sercach .Ponieważ w partnerach i w ludziach wokół dostrzegamy odbicie siebie a odkrywanie nieakceptowalnych naszych części widzimy u innych. Uzdrawianie w miłości i akceptacji, przywraca nas z powrotem do jedności i pasji życia.

Narzędzia dla Ciebie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *