Pole Obfitości – Twoje boskie prawo

05-obfitoscWszystko co istnieje powstało najpierw w Świecie Myśli/Świecie Ducha. Formy myślowe, które dostarczają wszystkiego co niezbędne czekają w gotowości wewnątrz Pola Obfitości. Aby się zamanifestowały należy zwrócić się do stwórcy z wdzięcznym sercem.

Pole Obfitości wygląda jak spirala, której najmniejsze zwoje umieszczone są w przestrzeni a największe najbliżej Ziemi. Pole Obfitości jest zawsze pełne dostatku i reaguje na energię wdzięczności, która powinna być sposobem na życie a nie tylko świętem obchodzonym raz do roku. Zarówno  indywidualna jak i masowa potrzeba nowego rozwiązania /wynalazku/ , myśl, idea do odkrycia dostępna jest w tym samym czasie wielu ludziom. Za każdym razem artysta, pisarz, naukowiec, architekt, prawnik czy mechanik realizuje ideę i tworzy coś co służy wielu ludziom. Rozwija swój osobisty talent i sprowadza obfitość do fizycznej rzeczywistości. W Piątym Wymiarze /nasza przyszłość/ nie ma potrzeby obawiać się, że nam cokolwiek zabraknie. Jeżeli idea dzielenia się i równości zagości na stałe  naszych sercach  manifestacja naszych potrzeb zrealizuje się z lekkością i łatwością.

Karta ta przypomina Ci, że Pierwotne Źródło umieszcza właściwe rzeczy, właściwych ludzi we właściwym miejscu aby Twoje prawdziwe potrzeby zostały zaspokojone. Odwołaj się do swojego boskiego prawa życia w pełnej obfitości.

Proponowane narzędzia dla Ciebie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *